SUITE

Suite me nje krevat dopio ideale per cifte. Dhoma eshte e dizenjuar kendshem duke ofruar komoditet dhe siguruar relaksin e kerkuar. Kjo dhome disponon kondicioner, televizor plazem, dollap. Përmban tualet privat që ka dush dhe tharëse flokësh.

Ejani,  Relaksohuni & Shijoni

Vendi perfekt per te shijuar relaksin dhe qetesine e deshiruar. Ndihuni te vecante duke perjetuar eksperiencen unike qe Belagrita Palace ju ofron.