DHOME TRESHE

Dhome treshe per tre persona. Ka nje krevat dopio dhe nje tek, eshte ideale per nje familje te vogel ose tre shoke. Dhoma eshte e dizenjuar kendshem duke ofruar komoditet dhe siguruar relaksin e kerkuar. Kjo dhome disponon kondicioner, televizor plazem, dollap. Përmban tualet privat që ka dush dhe tharëse flokësh.

Ejani,   Relaksohuni & Shijoni

Vendi perfekt per te shijuar relaksin dhe qetesine e deshiruar. Ndihuni te vecante duke perjetuar eksperiencen unike qe Belagrita Palace ju ofron.